O nas

Firma Inform powstała w roku 2005, od tego czasu ciągle staramy się polepszać to, w jaki sposób przebiega proces obsługi klienta, a doświadczenie które przez lata zdobywaliśmy nam w tym pomaga. Nasz sklep, jak i magazyn znajdują się pod adresem Dębówka 17E w Lublinie. Istnieje możliwość odbioru towaru osobiście.

 

Dane kontaktowe:

Lublin Dębówka 17E

20-823 Lublin

Doradztwo techniczne:

Tel. 609 803 604

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ważne:

W przypadku dużych zamówień lub długotrwałej współpracy możemy przyszykować indywidualną ofertę na lepszych warunkach handlowych.

Nasza firma posiada park maszynowy produkujący taśmy, w przypadku nieszablonowych zamówień prosimy wysyłać zapytanie.

 

 

Na naszej stronie znajdą:

Najwyższej jakości produkty, oraz rozwiązania ergonomiczne.

Liczne poradniki napisane przez doświadczonych doradców technicznych. 

Kanał z filmami, znajdują się tam bardzo dobrze przyjęte przez społeczność internetową porady, oraz filmy instruktażowe.

Doradztwo techniczne online, od poniedziałku do piątku otrzymają państwo profesjonalne porady. Prosimy kontaktować się przez email lub zadzwonić.

 

Dostawcy:

W naszej ofercie znajdują się produkty producentów, w przypadku braku towaru na stronie proszę wysłać zapytanie. Posiadamy katalogi z wszystkimi produktami poniżej wymienionych firm.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firm takich jak Pferd, VSM, TESA, FLEX, YG, DeltaPlus, 3M, ROSCAMAT. Produkty tych firm to najwyższej jakości narzędzia, oraz materiały. 

loga.png

Oferta:

Wszystkie narzędzia, oraz materiały znajdujące się na stronie posiadają kartę techniczną ułatwiającą wybór narzędzia. Narzędzia posiadają certyfikaty jakości, oraz bezpieczeństwa.

Narzędzia służące do obróbki metalu firm PFERD oraz VSM:zk-713-x2

Taśmy oraz kleje firm EPAT, TESA:taśma dwustronna, taśmy dwustronne, taśma, taśmy, tesa, epat, taśma piankowa, taśmy piankowe, taśma montażowa, taśma akrylowa, taśmy akrylowe, taśma foliowa, taśmy foliowe

Odzież ochronną firmy DeltaPlus:

Gwintownice oraz ramiona balansujące firm 3ARM oraz ROSCAMAT:

Elektro narzędzia firmy FLEX i PFERD

 

Działy