wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog » Cięcie taśm na zamówienie - w 24 godziny

Cięcie taśm na zamówienie - w 24 godziny

Data dodania: 08-11-2022


Cięcie taśm na wymiar w ciągu 24 godziny plus wysyłka


Wprowadzamy usługę cięcia taśmy w ciągu 24 godzin plus wysyłka do klienta. Jest to oferta skierowana do firm, które potrzebują na szybko taśmy, ponieważ grozi im przestój w produkcji,  dostały szybkie zlecenia lub preferują dostawy taśmy na czas.

 

Jakich taśm dotyczy usługa:
 

Taśmy dwustronne montażowe – czyli popularna taśma przezroczysta z czerwoną przekładką. Uniwersalna taśma dwustronna z dobrym klejem sprawdza się w reklamie, montażu, budowlance. Oferujemy ją w zakresie od 8 mm do 100mm co 1mm. Szerokości niestandardowe do wyceny.

 

Taśmy włókninowe - są to bardzo dobre taśmy szczególnie sprawdzające się w miejscach gdzie potrzebne są rozwiązania ekonomiczne.

 

Taśma foliowa  – świetna taśma o dużej początkowej sile początkowej do zastosowań wewnętrznych.
 

Taśmy oznaczeniowe żółta i żółto-czarna. Taśma ta obecnie jest dostępna od ręki w szerokościach 50mm, jednak jest wiele miejsc, gdzie potrzebna jest w niestandardowej szerokości taśma oznaczeniowa 100 mm i czy taśma żółta oznaczeniowa 75 mm. Niestandardowe wymiary w przedziale 25mm do 150mm dotniemy w 24 godziny i wyślemy do klienta.


Warunki współpracy: Zamówienie po opłaceniu jest zlecane do realizacji w ciągu 24 godziny zostanie wysłane na wskazany adres.
 

UWAGA: nie odpowiadamy za opóźnienia związane z praca firm kurierskich. Większe ilości oraz czas realizacji do omówienia.


Więcej informacji udzieli nasz doradca techniczny w zakładce KONTAKT

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu